The 5-Second Trick For Szukam PracyDlaczego wszyscy pracujemy w sprzedaży


n w dzisiejszych czasach, niezależnie od zawodu lub firmy, w której pracujesz, pracujesz w sprzedaży. Nawet na stanowisku technicznym bez interakcji z klientami nadal pracujesz w sprzedaży. Jeśli jesteś właścicielem własnej firmy i nawet nie wykonujesz żadnej prawdziwej pracy, nadal, z całą pewnością, pracujesz w sprzedaży. Niezatrudniony? Pracujesz również w sprzedaży.

Niezależnie od tego, dla kogo i gdzie pracujesz, czy pracujesz dla siebie lub kogoś innego, nadal wykonujesz swój element sprzedaży, bez względu na to, jak drobny może to być. To, że pracujesz dla firmy oznacza, że ​​jesteś częścią jej produktu. Twoi znajomi i rodzina od razu kojarzą Cię z tym biznesem w swojej głowie, a Ty wpływasz na ich motywację i ostateczną decyzję o zakupie.

W dzisiejszych czasach sieciowania online – bycie stale połączonym i aktualizowanym przez tych, z którymi mamy nawet bardzo małe skojarzenia, jest normalne. Marki muszą to potraktować bardzo, bardzo poważnie. Podstawą jest, aby wszyscy pracownicy lub osoby związane z firmą rozumieli, że każdy pracuje w sprzedaży. Zaledwie mały wpis w serwisie społecznościowym może kosztować tysiące dolarów. Z drugiej strony pozytywna Praca w Sprzedazy komunikacja ze strony pracowników może dodać marce ogromną wartość.

Nikt nie rozumie tego lepiej niż właściciel małej firmy lub osoba pracująca na własny rachunek. Są to najwięksi sprzedawcy i zawsze muszą być świadomi możliwych reperkusji swoich działań. Pomyśl o elektryku, który upija się na imprezie – czy to osoba, którą wybrałeś, by spędzać godziny samotnie w swoim domu? Czy można mu zaufać, że dobrze wykona swoją pracę? Czy ma właściwe nastawienie? Wszystko, co robi osoba samozatrudniona, może mieć znaczenie dla tego, jak są postrzegane przez potencjalnych klientów.

Dotyczy to nie tylko samozatrudnionych lub właścicieli firm. Istnieje wiele działań, które mogą naprawdę zaszkodzić twoim perspektywom zawodowym. Negatywne mówienie o szefie może mieć ogromne reperkusje, i to nie tylko wtedy, gdy do niego wraca. Czy zaoferowałbyś zatrudnienie komuś, kto miał szkodliwy wpływ na firmę swojego ostatniego pracodawcy, zamieszczając post na Facebooku? Pamiętaj, że stale pracujesz dla swojej firmy i KAŻDY pracuje w sprzedaży. Nigdy nie wiadomo, kto może być twoim następnym pracodawcą ani kim ten facet, z którym rozmawiałeś w supermarkecie, jest właścicielem trzech firm.

W jeszcze większym stopniu dotyczy to osoby bezrobotnej i poszukującej pracy. Pracują w sprzedaży ORAZ pracują dla siebie. Bezrobotni najbardziej potrzebują zwiększenia swoich zdolności sprzedażowych, ponieważ gdyby mieli umiejętności sprzedażowe, to raczej nie byliby bez pracy. Osoby poszukujące pracy muszą wykorzystać wszystkie elementy procesu sprzedaży, od polowania, sprzedawania się, budowania sieci i relacji, pokonywania obiekcji i oczywiście zamykania sprzedaży czy zabezpieczania zatrudnienia.

W sprzedaży pracuje każda osoba, nawet bezrobotna.

Jeśli zastanawiałeś się nad sprzedażą jako karierą, powinieneś znaleźć pracę w Pracahandlowiec.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *